Zlaté Air Jordan 11 low - Sneaker mag

Zlaté Air Jordan 11 low

Zlaté Air Jordan 11 low

Kolik dní by se na ně kempovalo před pěti lety?

Olympiáda je už u konce, nicméně Jordan Brand nám tu nachystal ještě jeden release v v barvách této sportovní události. Air Jordan Retro XI Low se zlatými detaily se dostanou do prodeje už zítra. Sice se nebude jednat o limitovaný release, ale ani ne o extra general release, který bude mít každý obchod. Máme však pocit, že větší pozornosti se těšil dnešní/zítřejší release adidas NMDs, kterých má každý dobrý obchod opravdu hodně (bavíme se o stovkách párů) a najdete je v každém obchoďáku.

Dokážete si představit, kolik dní by se kempovalo na tyhle tenisky, kdyby vyšly před pěti lety? A zakolik by se dnes přeprodávaly? Nebudeme soudit, jestli si za to může Jordan Brand sám přehlcováním trhu u většiny releasů, nebo naopak adidas, který se snažít hrát všechno na limitované množství (ikdyž vydají tisíce párů pro jednu krajinu během jednoho dne - viz dnešní NMD release - zajímavé že?). Obrázek si udělejte každý sám.

Tyhle Jordany určitě patří mezi ty povedenější a my jen doufáme, že nebudeme svědci dalších Retro jedenáctek, které budou sedět na prodejnách, viz poslední 72-10. Koupíte je třeba ve Footshopu, který zítra otevírá v 11:00 a co se neprodá, půjde online v náhodný čas.