Olympijské tenisky 2016 - Sneaker mag

Olympijské tenisky 2016

Olympijské tenisky 2016

Jaké všechny tenisky vyšly k příležitosti olympiády v Riu?

 

 

Olympiáda v Riu se pomalu blíží ke konci a jak je dobrým zvykem, tak jsme se mohli těšit spoustě speciálních, ale i general releasů. Pojďme se podívat na tenisky, které vyšly k příležitosti letošní olympiády!

Nike začal zostra hned celým Olympic packem, ve kterém dominovaly Nike Air Uptempo.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nike nás před pár dny potěšilo i re-releasem OG provedení Nike Hyperdunk v barevné kombinaci "United We Rise", která se poprvé objevila na olympiádě v Pekingu v roce 2008.

U basketbalu chvíli zůstaneme, konkrétně u amerického národního týmu, který je skoro celý sponzorovaný firmou Nike, a tak si na fotkách občas musí trošku pomoct se skrýváním ostatních značek....

Nike vydalo samozřejmě i spoustu basketbalových modelů v olympijských barvách. Nechyběli ani Kyries, Lebrons, KDs, atd...

Jordan Brand přišel před olympiádou s dalším modelem - XXXI - který také schytal několik olympijských provedení.

Tinker Alternate - takové pojmenování získaly AJ Retro XII.

Jeden z nejhezčích releasů Foamposites poslední doby - Nike Foamposite One "Olympic".

Air Jordan Retro V "Gold Tongue" mají release už zítra a měly by se objevit u většiny českých retailerů (Footshop, Queens, Senovážná) ve velice hojných počtech.

James Harden aka "Fear The Beard" účast v Riu sice odmítnul, ale jeho tenisky adidas Crazylight Boost 2016 se olympijskému zbarvení neubránily.

A u adidasu skončíme. Takzvaný "Metal pack" nese barvy všech vzácných kovů, které si můžou atleti z Ria přivézt a skvěle k tomu posloužila teniska - adidas Ultraboost. Tyhle tenisky jsou u nás dostupné například ve Footlockeru nebo ve Footshopu, který je má pouze INSTORE na své  prodejně v Holešovicích.