Olympiáda v Riu: adidas vs. Nike - Sneaker mag

Olympiáda v Riu: adidas vs. Nike

Olympiáda v Riu: adidas vs. Nike

Které značce její atleti získají více medailí?

Před čtyřmi lety na olympiádě v Londýně svedly tyto značky jeden z mnoha soubojů, kdy odešel vítězně americký gigant Nike. Atleti, kteří nosili tenisky od značky Nike, včetně americké basketbalové reprezentace, si odnesli většinu medailí. My jsme však poslední dva roky svědci vzestupu německého soka pod jménem adidas. Teniskama roku 2015 byly neoficiálně zvoleny adidas Ultraboost, což jsou úplnou náhodou běžecké tenisky. Kolik atletů je asi obuje na letošní olympiádě?

Samotná Boostová podrážka dostala adidas do popředí a my můžeme očekávat tento rok mnohem vyrovnanější souboj. Alespoň tedy na atletických dráhách, protože na basketbalové palubovce má Nike stále ohromný náskok.

Na co se ale můžeme těšit v následujících dnech nejvíce, je nový "Trophy Pack" od adidasu, který nám přinese tři nové barevné kombinace tenisek Ultraboost. Jak napovídá název, tak se tenisky budou inspirovat zlatou, střibrnou a bronzovou barvou, které budou na patě daného modelu. 

Zatím jediný potvrzený prodejce těchto tenisek u nás je Footshop.cz a my doporučujeme sledovat jejich socials pro více informací ohledně způsobu prodeje. Release by měl být 1.8.2016.