Puma nám přináší hned dvě velmi zajímavé kolaborace najednou - Sneaker mag

Puma nám přináší hned dvě velmi zajímavé kolaborace najednou

Puma nám přináší hned dvě velmi zajímavé kolaborace najednou

STAMPD x Puma a Alexander McQueen x Puma jsou dvě spolupráce, které určitě stojí za zhlédnutí. A nejlepší na nich je, že jsou dostupné i u nás!

Dnes si představíme dvě velmi zajímavé spolupráce pod hlavičkou Pumy.

První je s americkou firmou STAMPD, která je pro mnohé možná neznámá, a proto Vám jí ve zkratce představím. Americká značka from the west coast a konkrétně L.A. nám přináší kvalitní oblečení již od roku 2011, tudíž bych jí zařadil mezi ty mladší značky. Své heslo si stanovila jednoduše - Quality over quantity - a plní ho na jedničku. Po začátcích, kdy před pár lety letěly nápisy na zádech, doprovázené obřímy čísly se majitel Chris Stamp zaměřil na jednoduché kousky oblečení, nehledejte zde žádné kýčovité vzory, křiklavé barvy nebo přeplácaná loga. STAMPD staví na základních barvách, jako je černá, bílá a šedivá, velmi žádané jsou i džínové výrobky, ripped jeans, bikers, oversized košile atd. A jelikož jsou jejich kousky opravdu kvalitní, tak si za ně i trochu připlatíte. Výjimkou není ani tričko za 100 amerických dollarů, nebo bunda, jejíž cenovka přesahuje 350 dollarů. Oblečení je však velmi kvalitní, a proto vůbec není na škodu si za ně připlatit.

A proč tu na webu o teniskách vůbec rozebíráme oblečení? STAMPD nám samozřejmě nabízí i boty a to v aktuální kolekci se značkou Puma. Kolekce to není první a my doufáme, že ani poslední, protože je opravdu vyvedená. Spolupráce nám přinesla tři různé tenisky v základních barvách - černá a bílá. Konkrétně se jedná o model Blaze of Glory od Pumy a u dvou modelů je vylepšený o tzv. strap. Všechny modely jsou dostupné na Footshopu, kde najdete i pár posledních kousků z předchozí spolupráce těchto dvou značek.

Druhá spolupráce je Puma x Alexander McQueen.

Lee Alexander McQueen je módní návrhář, který se proslavil svou prací například pod značkou Givenchy a nyní má svou značku pojmenovanou po sobě samém. Ve spolupráci s Pumou nám přináší několik tenisek s velmi futuristickým designem. A jelikož mají tenisky nádech high fashion a samotný McQueen navrhuje velmi drahé oblečení, tak tuto kolaboraci nezařadíme mezi ty levnější. Na druhou stranu je to pro náš trh rarita a momentálně jediné místo, kde u nás novou kolekci pořídíte, naleznete ZDE. A málem bych zapomněl dodat, že je Alex "ASAP ROCKY APPROVED", takže všichni fukkbois máte povolení nakupovat.

Puma MCQ Move Mid UNISEX Silver Birch Mojave Desert

Puma MCQ Lace Up White Glacier/ Gray Quail