SNEAKER-MAG pickups za leden 2016 - Sneaker mag

SNEAKER-MAG pickups za leden 2016

SNEAKER-MAG pickups za leden 2016

Jaké tenisky si členové naší redakce pořídili za měsíc leden?

Letos jsme si pro Vás připravili novou rubriku kde každý měsíc pojedeme flexin s našemi novými pickups.
 

 
Boris
 
Tenhle měsíc byl na různý releases a na restocky celkem úrodnej, já jsem si však chtěl nadělit sám obyčejný CDG x Converse, jelikož se mi prostě libí silueta obyčejnech 1970s Chucks a fakt hodně žeru to (naprosto obyčejný) srdíčko Comme Des Garçons. No ale co se nestalo, na End. Clothing to nějak podělali a ke mě přijdou akorát tak prachy, který jsem jim poslal. No co, stane se. Snad mi bude přát štěstí a svou liliputí velikost najdu ještě někde.
 
Thx copped? Asi ne.
 
 

David
 
I přesto, že hned ze začátku roku vyšlo nesčetně nových tenisek, z nichž některé se mi vážně moc líbily, svou sbírku jsem rozšířil o tenisky, které měly release date již minulý rok. Naštěstí, jelikož jsem jsem trpělivý a nehodlám platit příšerné resale prices, jsem se dočkal dvou restocků. Jeden proběhl ve Footshopu, kde jsem si pořídil Reebok Ventilator x Kendrick Lamar. A ten druhý se odehrál na stránkách londýnského Footpatrol, kde se mi podařilo ulovit kolabo s názvem "Only in Tokyo" právě mezi Footpatrol, japonským BEAMS a Saucony. Můžu tedy říct, že za leden jsem, co se týče tenisek, velmi spokojený.
 
Saucony x BEAMS x Footpatrol "Only in Tokyo":

Reebok Ventilator x Kendrick Lamar:

Adam
 
Tento měsíc jsem se snažil začít trochu víc šetřit a tak jsem si radost v podobě tenisek udělal jen jednou. Jedničky jsou pro mě asi nejoblíbenějším modelem vůbec. Colorway Shadow Grey mi docela dlouho v mé rotaci chyběla a když jsem je viděl na jedné FB skupině v prodeji za docela friendly price, tak prostě nešlo odolat. 
 

Adam 
 
Jelikož je pro mě Kendrick momentálně naprostá špička, co se týče rapu, tak pro mě Ventilatory v kolabu s ním byly must cop.