Reebok Classic Leather x Kendrick Lamar Classic Leather - Sneaker mag

Reebok Classic Leather x Kendrick Lamar Classic Leather

Reebok Classic Leather x Kendrick Lamar Classic Leather

V roce 2014 oznámil Reebok Classic spolupráci s umělcem nahrávací společnosti Top Dawg Entertainment Kendrickem Lamarem, čímž posvětil své odhodlání posunout hranice propojení hudby a sneakers kultury.

4. července 2015 jsme se dočkali prvního releasu z této spolupráce, bylo to konrétně na modelu Reebok Ventilator.

Reebok Classic Ventilator x Kendrick Lamar

Letošním rokem příběh Reebok Classic a Kendricka Lamara pokračuje, a to asi na jednom z nejznámějších modelů značky - Classic Leather. Tato spolupráce bude uvedena na trh 16. ledna. Kendrick má k modelu Classic Leather nefalšovanou vazbu, jelikož je sám obouval už na střední škole a možná právě proto jsou jeho vlastní CW na Classic Leather přesvědčivým znázorněním integrity, hloubky a autenticity této spolupráce.

Reebok Classic x Kendrick Lamar Classic Leather se navrací k inspiraci, která stála za Kendrickovým návrhářským debutem u Reeboku: k poselství volajícím po nezávislosti, které je znovu oživeno právě v kolekci Reebok Classic x Kendrick Lamar Classic Leather. Motiv červené (red Bloods) a modré (The Cribs) symbolizuje přetrvávající rozdělení Los Angeles a zdůrazňuje Kendrickovu snahu přinést mír a soulad do ulic.